Sevgililer Günü Hediyesi ve General Mobile DST Diamond

Sevgililer Günü Hediyesi alınmayan kişi biz olmak istemeyiz

14 Şubat 2012ye bir ay var ama şimdiden insanların aklına bir soru işareti düştüğünü tahmin edebiliyoruz. Acaba ne alsam? Çoğumuz bir yandan “bütün bunlar kapitalist sistem oyunları” diye konuşsak da o gün hatırlanmayan, günü kutlanmayan, kendisine sevgililer günü hediyesi alınmayan kişi biz olmak istemeyiz.

Telefonunun kapağını kapattığınızda boyutu 7X7 cm oluyor

Sevgililer Günü ve Swaroswski taşlı General Mobile

Sizin için geçen yıl sevgililer günü hediyesi olarak gözde olan telefonlarla ilgili bir araştırma yaptığımızda firmaların yenileri için çalışmalar yapacağına eminim. Ama 2012’de Swarowski taşlı General Mobile DST Diaomond kadar bayanların kalbini yakalayabilecek başka bir ürün olabilir mi şu anda bilemiyorum, on bin adet satışa bu telefonla on günde ulaşan General Mobile hedefi tam 12’den vurmuştu.

Sevgililer Günü Hediyesi “Nokia C3 ve Samsung Corby”

   Rengi, görüntüsü ve Swarowsky taşlarıyla ile bayanların kalbini çalan telefonu teknik açıdan gayet yeterli bulduğumu söyleyebilirim. Bu telefonu sevgililer gününde hediye etmek isteyen arkadaşlara ellerini çabuk tutmalarını tavsiye edeceğim, çünkü son sürümler Limited Edition (Sınırlı Sayıda) piyasaya sürüldü. General Mobile DST Diamond‘ı sevgililer gününde almak isteyen arkadaşlara biraz da teknik özelliklerinden bahsedelim, telefonda internet bağlantısı için GPRS ve EDGE özellikleri var, ayrıca işlemci hızı da hiç fena değil. Wi Fi özelliğinin bulunmaması bir dezavantaj iken telefondaki java yazılımı sayesinde MSN, Goggle Talk, Skype, Twitter, Facebook, Yahoo Mesenger ve Google arama motoruna sorunsuzca bağlanabiliyorsunuz.

3G bağlantı özelliği bulunmayan telefonun 2 megapiksel kamerası bulunmakta, ayrıca ses kaydı yapılabiliyor. Açılır kapanır bir kapağa sahip olan telefon kapandığında 7×7 cm boyutunda oluyor. FM radyo, stereo hoparlör telefonun diğer öne çıkan özelliklerinden bir kaçı.

Pek çok firma  bu pastadan payını almak için sevgililer günü telefonu formatında yeni ürünler çıkarmakta 14 şubat 2012 yaklaştıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

İlgili haberler;

 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.