Tayland Uluslararası Köpek Bakım Ürünleri Fuarı’na, THY Damgasını Vurdu

BANGKOKTayland’da bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Uluslararası Köpek Bakım Ürünleri Fuarı Dog Show’un sponsorlarında biri olan Türk Hava Yolları (THY), organizasyona damgasını vurdu. Başkent Bangkok’ta 25 – 29 Haziran günleri arasında düzenlenen fuarda THY her gün bir talihli ziyaretçiye Avrupa’da herhangi bir şehre uçak bileti hediye ediyor. Genellikle yüksek gelir seviyesine sahip kişilerin rağbet gösterdiği ve geçen sene 100 binden fazla ziyaretçiyi çeken fuarda, çeşitli köpek bakım ürünleri besinleri ile veterinerlik mamul ve hizmetleri tanıtılıyor. Bunun yanı sıra düzenlenen çeşitli yarışmalarla köpek sahiplerine ödüller veriliyor.

Fuarın bu yılki havayolu sponsorluğunu üstlenen THY, bu kapsamda her gün bir şanslı ziyaretçiye Avrupa’da uçuş yaptığı 66 noktadan istediği birine gidiş dönüş bilet hediye ediyor.

THY Tayland ve Kamboçya Pazarlama Müdürü Salih Keçe, sponsorluklar aracılığıyla marka bilinirliğini artırmayı amaçladıklarını söyledi. THY’nin Manchester United’a sponsor olmasının da bu takımın Tayland’da çok sayıda taraftarı olması sebebiyle faydalı olduğunu ifade etti.

Haftanın her günü Bangkok’a karşılıklı seferi olan THY’nin uçuşlarındaki doluluk oranlarındaki memnuniyetini ifade eden Keçe, Aralık ayında 11’e çıkacak olan sefer sayısı ve yüzde 170 artacak olan kapasiteleriyle daha da iddialı hale geleceklerini ifade etti.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.