Teknoloji Tutkunlarına Yüzde 51 İndirimli Kaspersky Ürünler

Yazılım firması Kaspersky Lab’ın Türkiye Distribütörü Helyum Bilişim, yeni bir kampanyaya imza attı. Mart sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile Kaspersky bireysel ürünler, anlaşmalı teknoloji mağazalarında  %51 indirim ile satılacak.

Helyum Bilişim Mağaza Kanal Müdürü İsa Baltacı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, kampanyanın sadece Best Buy, Bimeks, Darty, Elektro World, Gold, Media Markt ve Vatan teknoloji mağazalarında geçerli olduğunu vurguladı.

Baltacı, kampanyanın Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security, Kaspersky PURE ve Kaspersky Small Office Security ürünlerini kapsamakta olduğunu ve teknoloji mağazalarının birçok donanım ve yazılım ürününü kullanıcı ile direk bir araya getirme konusunda oldukça önemli bir kanal olduğunu vurguladı. Kullanıcının ürünü ve ürünün rakiplerini aynı anda görmesi ve dokunmasına olanak veren bu mağazalar için Türkiye’ye özel bir kampanya başlattıklarını belirtti. Mağaza kasalarında, ellerinde Kaspersky kutuları ile sıra oluşturan kalabalığın, kampanyanın daha ilk günden başarılı olduğunu bizlere gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.