Teknosa, Kadınlara Ücretsiz Bilgisayar Eğitimlerini Sürekli Hale Getiriyor

Teknosa, ‘Kadın İçin Teknoloji’ projesi kapsamında eğitim faaliyetlerine devam ediyor.

2007’de hayata geçirilen ve bugüne kadar Türkiye’nin pek çok ilinde 6 bini aşkın kadını teknoloji ile tanıştıran eğitimler, İstanbul Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi Teknosa Exxtra mağazasındaki sabit eğitim sınıfında sürekli olacak şekilde başladı.

2007 yılından bu yana Van, Şanlıurfa, İstanbul, Kars, Afyon, Samsun, Diyarbakır, Trabzon, İzmir gibi birçok ilde düzenlenen eğitimler, Birleşmiş Miletler Kalkınma Programı, Devlet Planlama Teşkilatı, Habitat için Gençlik Derneği ve Microsoft işbirliğiyle gerçekleştirildi.

Kadınların kültürel ve sosyal yaşamlarına teknoloji ile katkıda bulunmayı, internet ve bilgisayarın hayatlarına getireceği kolaylıklardan faydalanmalarını amaçlayan Teknosa, ‘Kadın için Teknoloji’ projesinde kadınlara, bilgisayarda yazı yazma gibi temel uygulamalar dışında, internet ve e-posta kullanımı gibi konularda da ücretsiz olarak eğitim veriyor.

Teknosa, Trabzon ve İstanbul’daki kalıcı sınıfların ardından eğitimleri, Adana başta olmak üzere diğer illerde de sürekli hale getirmek adına kolları sıvadı. Firma bu sayede eğitim alan kadınların sayısını arttırmayı hedefliyor.

Kursa kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak isteyenler, 444 55 99 Teknosa Asist Çağrı Merkezi’nden 8’i tuşlayarak müşteri temsilcisine ulaşabiliyor.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.