Temel Karamollaoğlu, Genel Merkezin Genel Başkan Adayını Açıkladı

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Birol Aydın, 30 Haziran’da yapılacak olağanüstü kongrede aday olacağını açıkladı. Genel Merkezin adayı ise Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan oldu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 3. Olağan Kongre’de Genel Merkezin adayının Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan olduğunu duyurdu.

Saadet Partisi, Temel Karamollaoğlu’nun sağlık sorunlarını gerekçe göstererek genel başkanlık görevi bırakacağını açıklamasının ardından 30 Haziran’da Ankara’da olağanüstü kongresini yapacak.

Karamollaoğlu, 3. Olağan Kongre’de Genel Merkezin adayının Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan olduğunu duyurdu.

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Birol Aydın da bugün adaylığını açıkladı. Aydın, düzenlediği basın açıklamasında “Biz Saadet Partimize sahip çıkmak için, 20 yıldır özellikle son yedi yıldır teşkilat mensuplarımızın her şart altında genel başkanımızın gözünün içine bakarak çabanın ve gayretin ve duruşu ortaya koyduğu bir zamanda bu duruşa sahip çıkmak için, Saadet Partisi kadroları olarak 2016’den bu yana ülkemizin birliğine, kardeşliğine, toplumsal uzlaşmaya, kamplaşmanın ortadan kalkmak için, genel başkanımızın daha fazla yıpratılmasına imkan ve fırsat vermemek için, partimizin birliğini bütünlüğünü ve kardeşlik iklimini korumak için 3. Olağanüstü Kongrede Saadet Partisi Genel Başkanlığı’na aday olduğumu ilan ediyor, bu kararımın camiamız için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.