Trabzonspor’da Serkan, Selçuk, Giray ve Yattara, Antrenmanı Tamamlayamadı

 Trabzonspor hafta sonu İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenmanda yapılan çift kalede birbirleriyle çarpışan Yattara ve Serkan ile ayak başparmağının tırnağı batan Selçuk İnan ve kaval kemiğine darbe alan Giray, çalışmayı tamamlayamadı.

Yaklaşık 2 saat süren antrenmanda bordo – mavililer, ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı. Bu antrenman sırasında Serkan Balcı ile Yattara, ikili mücadele sırasında yerde kaldı. Şenol Güneş’in büyük panik yaşadığı anda iki futbolcunun tedavisi uzun süre yerde devam etti. Daha sonra her iki futbolcu da yürümekte zorlanınca masörler tarafından sırtta taşınarak antrenman sahasından çıkartıldı. Yattara ve Serkan’ın sakatlandığı anda sağ ayak kaval kemiğine darbe alan Giray Kaçar ile sağ ayağı baş tırnağı ayağına batan Selçuk İnan da çalışmayı tamamlayamadı. Ardı ardına yaşanan sakatlıklara moralinin bozulduğu görünen Güneş, çift kale maçı yarıda keserek, oyuncularına şut antrenmanı yaptırdı.

Bu arada antrenmanda sakatlığı bulunan Ceyhun Gülselam ile kaleci Tolga Zengin takımdan ayrı olarak çalıştı. Daha sonra her iki futbolcu da çalışmayı salonda sürdürdü. Takımla birlikte sahaya çıkan Egemen Korkmaz ise sağ dizindeki su toplamasından dolayı, çalışmaya katılmadı.

Öte yandan Yattara ve Serkan’ın sol ayak bileklerine darbe aldıkları, iki futbolcunun sakatlığındaki kesin durumun yarın yapılacak olan kontrollerden sonra netlik kazanacağı belirtildi. Bu arada antrenman içerisinde Şenol Güneş, yaklaşık 15 dakika kulüp doktoru Hakan Ayaz’dan bilgi aldı. Antrenman öncesi de bir grup öğrenci teknik heyet ve futbolculara çiçek verdi.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.