Trump İyi Durumda Olduğunu Söyledi

ABD Başkanı Donald Trump, Kovid-19 virüsünden kurtulduğunu kaöpanya faaliyetleri için kendini hazır hissettiğini söyledi.

ABD Başkanı Trump, katıldığı Amerikan Fox haber kanalında konuşarak Kovid-19 tedavisinin ardından virüsten tamamen kurtulduğunu, kampanya faaliyetleri için kendini hazır hissettiğini söyledi.

Trump, “Bağışıklığım var, Başkan savaşmak için çok iyi durumda” ifadesini kullandı.

Trump’ın pazartesi günü seçim mitingi için Florida’ya gitmesi, takip eden günlerde de her gün en az 1 veya 2 etkinlikte seçmenleri ile buluşması bekleniyor.

1 Ekim Perşembe gününü 2 Ekim Cuma gününü bağlayan gece yeni tip koronavirüse yakalandığını duyuran Trump, cuma günü kaldırıldığı Walter Reed Askeri Hastanesinde 3 gece kaldıktan sonra pazartesi günü taburcu edilmişti.

Tedavisine Beyaz Saray’daki konutunda devam edilen Donald Trump’ın doktoru Sean Conley, yaptığı son açıklamada, “Cumartesi günü, Başkan’a Covid-19 tanısı konulalı 10 gün olacak. Sağlık ekibinin uyguladığı ileri seviyeli tanıların ilerlemesine baktığım zaman, cumartesi günü Başkan’ın güvenli bir biçimde kamusal işlerine dönmesini bekliyorum.” ifadesini kullanmıştı.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.