Ünlü Markaların Orijinal Ürünlerini on-line Olarak Takip Etmek Mümkün Olacak

lüks ürünleri on-line takip etmek artık mümkün

Ultra-fashion ve trend tasarımların takipçileri için, ünlü markalara ait orijinal ürünlerin yer aldığı www.bellomarco.com açılıyor. Bellomarco, alışveriş severlerin, dünya modasını Türkiye’den online olarak takip edebilmelerini sağlıyor. bellomarco gibi dünyanın lüks ile özdeşleşmiş markalarının koleksiyonları şimdi www.bellomarco.com’da.

Dünyanın en prestijli moda evlerinin, en son koleksiyonlarını tek çatı altında toplayan Bellomarco, parmak ısırtan ürünleri, benzersiz fiyatlara sunmakla kalmıyor favori trend ve kombin önerileri ile stil seçimlerinizde de vazgeçilmez bir rehber olarak yanınızda yer alıyor.

Bellomarco ile moda takipçileri, Türkiye’de bulunması zor parçalara bile kolaylıkla sahip olabilecek. Türkiye’nin ilk online lüks alış veriş sitesi olan www.bellomarco.com, takipçilerinin bir lüks e-ticaret sitesi ile ilgili tüm beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Stoktan satış prensibiyle hareket eden Bellomarco, aynı gün kargo avantajıyla, teslimat süreleri, garanti seçenekleri ve iade koşulları ile güvenilir, tatmin edici ve memnuniyet yaratan bir e-ticaret sitesi olarak lüksü seven ve ayrıcalığının farkında kullanıcılarıyla buluşmak için gün sayıyor.

Açılışını, çanta, cüzdan ve aksesuar kolleksiyonları ile yapacak olan www.bellomarco.com pek yakında, markaların tüm koleksiyonlarını Türkiye’deki meraklıları ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.