Volkan Konak’tan “Engelsiz Yaşam Evi” Konserleri İzmir’de Başlıyor

Türkiye Sakatlar Derneği, engellilere, yaşlılara ve engelli öğrencilere yönelik TSD Nihat Kaban Engelsiz Yaşamevi projesini tamamlamak için yeni bir kampanya başlattı.

İstanbul Valiliği’nin 04.02.2010 tarih ve 6108 sayılı onayıyla başlatılan kampanyayı tanıtmak amacıyla 7 ilde 7 konser gerçekleştirilecek.

Ülkemizin en sevilen sanatçıları arasında ön sıralarda gelen Volkan Konak ve Emre Aydın proje kapsamında yapılacak konserlerde sahne alacak.

İlk Konser 25 Şubat’ta İzmir’de, Halkapınar Spor Salonu, Atatürk Spor Kompleksi’nde, saat 20.30’da

http://www.biletix.com/event.htm?id=MKSD1

Kampanya ile Balıkesir- Gönen’de, arazisi dernek tarafından alınmış, 5000 m2 kapalı alan projesi planlanmış, kaba inşaatı tamamlanan 5 katlı ve 500 yatak kapasiteli TSD Nihat Kaban Engelsiz Yaşamevi inşaatı tamamlanarak hizmete sokulacak.

TSD, 1960 yılından bu yana 50 yıldır, genci, yaşlısı, kadını, erkeği ile bedensel  engelli, gerçek ihtiyaç sahiplerine, hayatın bütün alanlarında daha iyi yaşam koşulları sağlayıp, karşılaştıkları engelleri ortadan kaldırıp, hayata etkin ve üretken olarak katılmaları için çaba gösteren, Türkiye genelinde 70 şubesi ile Kamu Yararına Dernek olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.