Yapımcı Gülengül Arlıel Yaşamını Yitirdi

Fotoğraf: Kansersiz Yaşam Derneği

“Eşkıya” ve “Av Mevsimi” filmlerinin de yapımcısı olan prodüktör Gülengül Arlıel hayatını kaybetti.

Türkiye’nin sinema ve televizyon sektöründe önemli bir konuma sahip olan Gülengül Arlıel, Türkiye’de dünyaya gelmiştir. Arlıel, kariyerinde yer aldığı yapımlarla sıkça adından söz ettirmiştir. “Eşkıya” ve “Av Mevsimi” filmlerinin de yapımcısı olan prodüktör Gülengül Arlıel hayatını kaybetti. Arlıer’in vefat haberini Kansersiz Yaşam Derneği duyurdu. Derneğin sosyal medya paylaşımında yapılan açıklama şöyle:
“Kansersiz Yaşam Derneği Ailesi’nin Asbaşkanı, fikir lideri, yolumuza ışık tutan kocaman kalpli bir kadın aramızdan ayrıldı. Biz Kansersiz Yaşam Ailesi olarak büyük bir acı yaşıyoruz. Gülengül Arlıel’i kaybetmenin acısı tarifsiz.

Kendisini her zaman derneğimize sağladığı çok büyük katkıları, kocaman kalbi, iyiliği ve sevgisi ile hatırlayacağız. Kaybımız büyük olsa da, onun mirası ve sevgisi ile birlikte olmaya devam edeceğiz. Bize bıraktığı izleri asla unutmayacağız ve derneğimizin yürüttüğü mücadelede adını daima yaşatacağız. Ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Işıklar içinde uyusun.”

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.