Yılbaşı Gecesini Nasıl Geçirebiliriz?

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Yılbaşını nerede kimlerle kutlayacağınıza karar verdiniz mi? İşte sizler için birkaç alternatif...

-Klasikleşen Tombala Oyunu

Her yıl klasikleşerek oynanan bu oyun, aile ve arkadaşlar arasında çoğu zaman nesilden nesile aktarılan nostaljik bir eğlenceye dönüşmüş durumda. Bunun yanısıra; Okey, Domino, Tabu gibi oyunları unutmamak lazım.

-Tatili düşünür müyüz?

Sevdiklerinize yeteri kadar vakit ayıramıyorsanız, bu yılbaşını onlarla daha çok vakit harcayarak ve rutin günlerinizden daha farklı şeyler yaparak geçirebilirsiniz. Barcelona, Yunanistan, İtalya, New York… Veya güzelim ülkemizde Uludağ, Antalya’ya gidebilir veya şehrinize en yakın dinlenme yerlerini büçenize göre tercih edebilirsiniz. Karadeniz’in yeşillerini de seçenekler arasına koyalım.

-Şehir meydanlarında kutlama

Yaşlısıyla genciyle herkesin doluştuğu halka açık konserler,  eğlenceler, yılbaşı partileri genellikle merkezi yerlerde olur. Beyoğlu, Kadıköy, Alsancak süslenmeye başladı bile. Meydanlarda gerçekleşecek etkinlikleri takipte kalın.

-Eşinizle veya arkadaşlarınzla yılbaşında sıcak ev güzel bir alternatif.

Mühim olan yeni yıla mutlu ve sevdiklerimizle birlikte girmek!

Güzel içecekler ve çerezler, TV’deki eğlence programları veya IMDB puanı yüksek filmler izlemek, derin ve gülümseten sohbetler her zaman çokça yetebilecek alternatifler arasında.

-Arkadaş ekibi ile gezmek iyidir.

Yılbaşını sevdiğiniz samimi arkadaşlarınızla bütçenize uygun cafe, şık bir restoran gibi güzel mekanlarda kutlayabilirsiniz. Veya evinizde mini bir parti düzenleyebilirsiniz.

-Evde karaoke

Yeni yıl için en güzel eğlencelerden biri, cümbür cemaat herkesin dahil olacağı karaoke yarışması düzenlemek olabilir. 7’den 70’e herkesin keyif alacağı kesin!

-Eğlenceli oyunlar her zaman cankurtarandır.

Eğlenceli bir yılbaşı için heyecanlı Play Station veya XBox oyunları her zaman renk katar.

-En pırıltılısından yılbaşı süslemelerini unutmayın

Hem ev ahalisinin, hem de gelen misafirlerin yılbaşı atmosferinde hissedebilmeleri için evinizi yılbaşı süsleri ile süsleyebilirsiniz. Balonlar, konfetiler, süs çam ağaçları ile donatabilirsiniz. Evinizi yılbaşına hazırlarken hem çok keyif alacak hem de eşinize, çocuklarınıza ve misafirlere hoş bir süpriz yapmış olacaksınız.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.