Zara, Gazianteplilere Unutulmaz Bir Konser Verdi

GAZİANTEP-Hafta sonu Gazianteplilere muhteşem bir konser veren Zara, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey’i ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu makamında ziyaret etti. Düzenlenen konserde vatandaşların yoğun ilgisinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Zara, gençlerin müzik eğitimi almaları konusunda imkân ve desteğin verilmesi gerektiğini belirtti.

Güzelbey, Türkiye’nin, çizgisini koruyan sanatçılara ihtiyacı olduğunu, bu anlamda da ünlü sanatçı Zara’yı her zaman takdir ettiklerini söyledi. Ünlü sanatçı Zara’nın konserine 2. Avrasya Yerel Yönetimler toplantısı programı dolayısıyla katılamadığını belirten Güzelbey, verilen bilgiye göre yaklaşık 13 bin kişinin katılımı ile muhteşem bir konser olmasının kendisini çok mutlu ettiğini sözlerine ekledi.

Belediyenin müzik ve spor alanlarında yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Tahmazoğlu da belediye bünyesinde açılan Mimar Sinan ve Şıhcan Gençlik Merkezlerinde gençlere yönelik güzel çalışmaların yapıldığını dile getirdi. Müziğe eğilimli gençler için gençlik merkezlerinde gitar ve bağlama kursları vereceklerini kaydetti.

Güzelbey, ünlü sanatçı Zara’ya Gaziantep’e özgü el işi kahve fincanı, Başkan Tahmazoğlu ise küçük çeyiz sandığı hediye etti.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.