Zhuan Falun Kitabının 2. Baskısı Tüyap’ta

Dünyada 40 dan fazla dile çevrilen ve özellikle de Çin tarihinin en çok okunan kitabı olan Zhuan Falun’un ikinci baskısı Türkiye’de resmi olarak yayımlandı.

Zhuan Falun kitabı, dünyada yaklaşık 150 milyondan fazla uygulayıcısı olan Falun Dafa’nın ana kitabıdır ve binlerce ödül almıştır. Kitabın yazarı olan Bay Li Hongzhi ise, bugüne dek 3 kez Nobel Barış Ödülüne aday gösterilmiştir.

FullSizeRender (3)
Çin tarihinin en çok okunan kitabı olan Zhuan Falun’un ikinci baskısı Türkiye’de resmi olarak yayınlandı

08 – 16 Kasım 2014 tarihleri arasında devam edecek olan 33. Uluslararası İstanbul kitap fuarında Cinius yayınevinin standında sergilenen Zhuan Falun, hem içeriği anlamında hem de çarpıcı kapak tasarımı ile en ilgi çeken kitaplardan biri oldu. Cinius yayınevi, 3. salon 605F numaralı bölümde yer alıyor.

Fuarın ilk günü, Türkiye Falun Dafa derneği temsilcileri de oradaydı ve hem kitap ile ilgili tanıtım yaptılar hem de sorulara cevaplar verdiler. Ayrıca ilk gün boyunca Falun Dafa’nın 5 takım egzersizleri ziyaretçilere gösterildi. Fuarın ilk günü hafta sonuna denk geldiği için yoğun bir ilgi vardı.

FullSizeRender (2)
Standın hemen yanında Falun Dafa egzersizleri gösterilirken
fggfhfh
İstanbul 33. kitap fuarı haftasonu olması ve havanın da çok güzel olması nedeniyle oldukça kalabalıktı.

Kitabın ikinci baskısı çok sayıda web sitesinden ve seçkin kitapevlerinden temin edilebilir. Kitap, fuar süresince yarı fiyatı olan 15 liraya satılacak.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.