“Artık Yeter” Dedi Ve Yedinci Kattan Atladı

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

“Artık yeter” diye bağıran bir kişi kendini bir binanın yedinci katından aşağı atladı. Şahsın durumu ağır.

Edinilen bilgiye göre, olay Gaziantep, Düğmeci Mahallesi Karagöz Caddesi üzerinde yaşandı. Ailevi sorunlardan dolayı bunalıma giren Ahmet O. (32), gece saat 23.00 sıralarında bir binanın yedinci katına çıkarak aşağı atlamak istedi.

Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık görevlileri sevk edildi. Binanın en üst katındaki demir korkuluklardan aşağı sarkan Ahmet O. bir türlü ikna edilemedi.

Olay yerine gelen bir bayan arkadaşı, polislerin yanına giderek yukarı çıkmak istedi. Bayanın polisle görüştüğü sırada ilk önce ayakkabılarını aşağı atan şahıs daha sonra herkesin gözü önünde kendini yedinci kattan aşağı bıraktı.

Çevredeki vatandaşların çığlıkları arasında aşağı atlayan Ahmet O., itfaiyenin açtığı şişme brandanın yan tarafına çarparak yere düştü. Büyük bir gürültüyle brandaya çarpıp yere düşen şahsa olay yerinde hazır bekleyen sağlık görevlileri müdahale etti. Sedyeye alınan şahıs Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Şahsın durumunun ağır olduğu öğrenilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.