‘Ayna’ Grubunun Solisti Cemil Özeren, Yoğun Bakımda

Bir zamanların efsane grubu Ayna’nın solistlerinden olan Cemil Özeren  yakalandığı karaciğer yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda  yaşam mücadelesi veriyor.

Bu gün tedavi gördüğü Esenler Hayat Hastanesi’nde kendisini ziyarete gelen grup arkadaşlarından Erhan Güleryüz, Cemil Özeren’le kırgın olduklarıyla ilgili iddiaları yalanladı.Ayna grubunun solisti olan 50 yaşındaki Cemil Özeren’e bir  yıl önce siroz teşhisi konmuştu.

Sanatçı karaciğer yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan Cemil Özeren’i ailesi, arkadaşları ve eski Ayna Grubu üyeleri hastanede yalnız bırakmadı.Yakını olan Mevlüt Yılmaz, Cemil Özeren’in Ayna grubundan dışlandığı için kendini alkole verdiği için sağlık problemleri yaşadığını iddia etti.

Ayna Grubu’nun eski solistlerinden Erhan Güleryüz, hastanede Özeren’i ziyaret ederek, “Arkadaşımız birkaç gündür hastanede yoğun bakımda. Tedavisi devam ediyor. Ailesi ve arkadaşları olarak tedavinin iyi bir sonuca varmasını bekliyoruz. Tüm sevenlerden dua bekliyoruz. Umarım arkadaşımız en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Karaciğeri ile ilgili bir rahatsızlık yaşadı. Ben biraz önce yanındaydım. Zaman zaman uyutulup zaman zaman uyandırılıyor. Hastalığı konusunda teşhis sanırım 2 ay evvel konulmuş. Ama bu konu bizden saklamış” diye konuştu.

Güleryüz, Cemil, Özeren’in kırgın olduğu ilgili iddiaları yalanlayarak , “Cemil bizim 30 yıldır iç içe yaşadığımız arkadaşımız. Cemil’e en ufak bir kırgınlığım olmamıştır. Hiçbir zaman da olmadı. Bu iddialar yersiz ve birazda kötü niyetli” dedi.

Cemil Özeren’in doktoru Sibel Göçek, hastanın sağlık durumunun iyi olmadığını, yaklaşık 15 gündür hastanede yoğun bakımda tedavisinin sürdüğünü, durumunun kritik olduğunu söyledi.

 

 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.