Bakan Eroğlu’ndan Şehit Ailesini Ziyaret

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, memleketi Afyonkarahisar’a gerçekleştirdiği bayram ziyareti kapsamında İstanbul’da geçtiğimiz ay şehit düşen polis memuru Yaşar Özlem’in ailesini ziyaret etti.

1708543
Fotoğraf:İHA

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ramazan Bayramı programı kapsamında dün geldiği memleketi Afyonkarahisar’da, Sandıklı ilçesinde gerçekleştirilen ‘Resmi Bayramlaşma’ törenine katıldı. Gerçekleştirilen törene Bakan Eroğlu’nun yanı sıra Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, Hatice Özkal, Sandıklı İlçe Kaymakamı Faik Arıcan, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve vatandaşlar katıldı. Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan Bakan Eroğlu, terörle mücadele konusuna değinerek, terörle mücadelenin en baştaki yolunun birlik ve beraberlikten geçtiğimi söyledi.

Buradaki törenin ardından, Bakan Eroğlu geçtiğimiz ay İstanbul Vezneciler’de meydana gelen bombalı terör saldırısında şehit olan polis memuru Yaşar Özlem’in, Sandıklı Fatih Mahallesindeki evini ziyaret ederek annesi Keziban Koç ve akrabalarıyla bayramlaştı.

Şehit evinde yaklaşık 40 dakika kalan Bakan Eroğlu, şehit annesine devletin her zaman yanlarında olduğunu söyledi. Bakan Eroğlu ziyarette şehit Özlem’in 1 yaşındaki yeğeni Yasin Koç’u da kucağına alarak bir süre sevdi, Bakan Eroğlu’nun şehit evini ziyarette basının mensuplarının bir süre görüntü alınmasına izin verilirken, ziyaret daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Bakan Eroğlu’na ziyarette ayrıca protokol üyeleri de eşlik etti.

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.