CHP’nin Grup Toplantısında İzdiham

CHP tarafından TBMM’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel olarak düzenlenen grup toplantısında, hediye dağıtımı sırasında ise büyüklerin hediye kapma yarışı izdihama neden oldu, çocuklar ağladı.

1624610
Fotoğraf:İHA

CHP tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklar için yapılan grup toplantısında velilerin çocukların önüne geçmesi ile başlayan kargaşa uyarılara rağmen devam etti. Milletvekili Tekin Bingöl’ün kürsüden yaptığı tüm uyarılar sonuç vermezken, bu sefer korumalar devreye girdi. Korumaların da çabalarının sonuçsuz kalması üzerine bu sefer de devreye Grup Başkanvekili Özgür Özel girdi. Özel’in kürsüden yaptığı uyarılar sonrasında ve korumaların çabası ile büyükler kenara çekildi, çocukların önü açıldı.

Toplantı sonrasında Meclis bahçesinde çocuklara hediye dağıtımı yapıldı. Ancak burada da büyüklerin hediye kapma yarışı izdihama neden oldu. Çok sayıda çocuğun ezilme tehlikesi yaşadığı hediye dağıtımında Özgür Özel devreye girerek, standın önünü boşalttı. Bir çok çocuğun da bu izdiham nedeniyle ağlaması dikkat çekti.

İHA

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.