Emniyet Kemeri Genç Kızın Sonu Oldu

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

Adana’da virajı fark etmeyerek denize uçan otomobildeki genç kız emniyet kemerinin sıkışması sonucu boğularak can verdi.

Sabaha karşı 01 TY 959 plakalı otomobili kullanan Ersin Sahabi ile Karataş’ta eğlenmeye çıkan arkadaşları Elif Yalçın (25), Bilge Belenli, Bahadır Özsüt, eğlence sonrası Sahabi’nin otomobili deniz kenarında bulunan parka doğru hızla sürmesi sonucu virajı fark etmeyerek denize uçtu. Bu sırada dört kişi emniyet kemerleri takılı olmadığı için ters düşen otomobilden dışarı çıkıp canlarını zor kurtardı. Arkadaşları Elif Yalçın’ın yanlarında olmadığını fark edince denize girip onu kurtarmaya çalıştılar.

Yalçın’ı kurtarmaya çalışan arkadaşları emniyet kemeri sıkıştığı için onu ters dönen su içindeki otomobilden çıkartamadı. Bir süre sonra gelen itfaiye ekipleri emniyet kemerini kesip Yalçın’ı denizden çıkardı. Ambulans ile Adana Devlet Hastanesine kaldırılan genç kız kurtarılamadı. Elif Yalçın’ın cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

“ELİF KALK”

Otopsinin ardından Yalçın’ın cenazesi yakınları tarafından morgdan alındı. Bir yakınının morga girdiği sırada Yalçın’ın cansız bedenini görünce “Elif kalk” diye feryat etmesi, cenazeyi almaya gelen herkesi ağlattı. Yalçın’ın cenazesi yakınları tarafından cenaze aracına konularak toprağa verilmek üzere götürüldü.

Elif Yalçın’ın ölmeden önce kaza yaptığı yerde fotoğraf çektirdiği öğrenildi.

İHA

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.