Ertuğrul Sağlam:”Liderlik için çıkıyoruz”

BURSABursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Trabzonspor maçını kazanıp, ligin zirvesine yeniden yerleşmek istediklerini söyledi.

Spor Toto Süper Lig’in zirvesindeki iki takımın mücadele edeceğini hatırlatan Sağlam, “Öncelikle izleyenlere keyif veren bir mücadele olmasını diliyorum.” dedi.

Çok iyi bir takıma karşı oynayacaklarının bilincinde olduklarını belirten Sağlam, “Başlarında çok değer verdiğimiz ve saygı duyduğumuz bir antrenör var. Trabzonspor, bu sezonun flaş takımı. Son dönemlerde ülkede ihtiyacımız olan spordaki dostluk ve fair-play ruhunun yaşandığı bir gösteri maçı olmasını da istiyoruz.” diye konuştu.

 

FUTBOL ZİYAFETİ BEKLİYORUM

Rekabet ortamının üst seviyede olacağını dile getiren Sağlam, “İki takımın da kazanıp ligde kendine avantaj sağlamak isteyeceği bir karşılaşma olacak.” diyerek şöyle konuştu;

”İnşallah kendi sahamızda uzun zamandır kaybetmeme geleneğimizi ve özelliğimizi bu maçta da ortaya koyup, bunun yanında kazanma doğrusunu da eklemek isteyeceğiz. İyi bir mücadele, iyi bir futbol ve beraberinde de kazanıp ligin zirvesine yeniden yerleşmek istiyoruz. İki şampiyon Anadolu takımının mücadelesinin güzel bir dostluk gösterisi içerisinde geçerken, bir futbol ziyafetinin de ortaya çıkmasını bekliyorum. ” 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.