Galatasaray-Hannover Maçı 58 Ülkeden Canlı İzlenecek

Galatasaray ile Hannovar 96 arasında Alanya’da oynanacak olan karşılaşma 58 ülkeden canlı izleneceği açıklandı.
Galatasaray ile Almanya’nın köklü takımlarından Hannover 96’nın 08 Ocak 2011 Cumartesi günü Alanya’da oynayacağı özel karşılaşma ulusal ve uluslar arası televizyonlarda canlı olarak yayınlanacağı bildirildi.
Her iki takımın da devre arasında yapacağı tek özel karşılaşma niteliğindeki maçın 58 ülkede canlı yayınlanacak olması Alanya adına çok büyük bir tanıtım fırsatı olarak değerlendiren Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Kerim Aydoğan, bu maçı Almanya NDR, ZDF, Avusturya Sport, GS TV ve 58 ülkede yayın yapan Eurosport Asya ve Avrupa Kanalları da canlı yayınlayacağını söyledi. Söz konusu naklen yayınlarla Alanya’nın tanıtımının milyon dolarlar değerinde olacağını belirten ALTSO Başkanı Aydoğan, “Bu maçın bileti ile 05 Ocak 2010 Çarşamba günü oynanacak Alanyaspor – Honnaver’96 maçına da ücretsiz girilebilecek. Maç günü stad çevresinde yaşanabilecek yoğunluk nedeniyle Oba’daki PTT Binası önünden Stada ücretsiz servisler kaldırılacak. Bu sayede araçları ile gelen futbolseverler bu noktadan stada toplu ulaşım araçlarıyla ulaşabilecekler. Yine Alanya Belediyesi’ne ait yolcu otobüslerinin de saat 16.00’dan itibaren hükümet binası önünden stada kadar seferler düzenleyecek.” dedi.

BİLET SATIŞ NOKTALARI
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Alanyum, Metro, Kipa Shell İstasyonu, Faktör Döviz (Ataturk Caddesi), Zamanoğlu Petrol ( Alanya Girişi, Lokanta Erbay (Saray Mahallesi), AL-FA yapı, Alanyaspor Taraftarlar Derneği, Konaklı Moil Benzin İstasyonu, Topçu Ticaret Mahmutlar, Özsüt (İskele Cd), Petrol Ofisi Kestel, Arslan Metal Sanayi, Oba Ekmek Fırını Hal Kavşağı, Lal Tekel Bayii Çimen Otel Sokağı, Ergün Kırtasiye (Atatürk Cd PTT Karşısı), Garage Butik (Konaklı), A 35 Magazası (Mudo Yanı)
Herry (LCW yanı) ve Palmiye Eczanesi (Yeni Can Hastanesi Yanı)

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.