Galatasaray’da Beşiktaş Hazırlıkları Sürüyor

İSTANBUL– Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında Beşiktaş’ı konuk edecek olan Galatasaray bu maçın hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Sarı – kırmızılı ekibin bugünkü antrenmanında oyuncuların neşeli oldukları belirtildi.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı; bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etti. Teknik Direktör Gheorghe Hagi ve yardımcıları Tugay Kerimoğlu, Bogdan Vintila, Nezih Boloğlu ve kondisyoner Giovanni Melchiorre yönetimindeki futbolcular 1 No’lu Antrenman Sahası’nda bir araya geldiler.

Antrenman ısınma çalışmaları ile başladı. Ardından futbolcular topla pozisyon ve kondisyon çalışmaları yaptılar. 1,5 saat süren antrenmanın son bölümünde 3 takım halinde dar alanda çift kale maç oynandı. Antrenmana sakat ve tedavisi devam eden oyuncular dışında tüm futbolcular katıldı.

Sakatlığında önemli düzelme olan ve Beşiktaş’a karşı oynayıp oynamayacağı belli olmayan Milan Baros antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı.

Sakatlıkları devam eden Arda Turan ve Serkan Kurtuluş kondisyoner yönetiminde saha çalışmalarına devam etti. Mustafa Sarp’ın tedavisine ise devam ediliyor.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarına yarın sabah saat 10.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basına ve taraftara kapalı yapacağı antrenmanla devam edecek.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.