Gül Sunal; “Kemal Evden Temelli Gidiyor”

Kemal Sunal adına Göztepe’de müze açılıyor.

Yeşilçam tarihinde birçok filmde başrol oynayıp her zaman adından söz ettiren Yeşilçam’ın efsane ismi Kemal Sunal için evinin yanında müze açılıyor.

Kemal Sunal 3 Temmuz 2000 tarihinde ‘Balalayka’ isimli filmin Trabzon’daki çekimleri için bindiği uçakta kalp krizi geçirerek 55 yaşında vefat etmişti.

Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal, Sunal’ın ölümünün 23. yılında Kemal Sunal Müzesi kuruyor. Uzun süredir müzenin hayalini kuran Gül Sunal, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda sesinin titreyerek eşyalarını topladığını ve ustalar tarafından eşyaların müzeye taşındığını görüntüledi.

‘Kemal Evden Tamamen Gidiyor’

Gül Sunal, merhum eşi Kemal Sunal’ın eşyalarını adına açılacak müzede sergilenmek üzere toplarken çektiği bir fotoğrafı paylaştı. Gül Sunal’ın duygulandıran paylaşımına ilk destek oğlu Ali Sunal’dan geldi.

Gül Sunal paylaşımının altına; “Kemal evimizden temelli gidiyor. Canım Sunay Akın ve Ekrem İmamoğlu Bey’in mükemmel projesi olan Göztepe Parkı’ndaki Kemal Sunal Müzesi için yıllardır seve seve baktığımız eşyaları ölümsüzlüğe gidiyor. Elbette çok güzel bir sebeple ayrılıyoruz ama evden tamamen gidiyor gibi bir hisse kapıldım. Artık sevenlerine emanet” notunu düştü.

‘Büyük Ailesiyle Buluşmaya Gidiyor’

Ardından Kemal Sunal’ın en sevdiği eşyaların taşınma için hazırlandığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Gül Sunal, “En sevdikleri de hazırlanıyor” notunu düştü. Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal da annesi Gül Sunal’ın paylaşımına, “Annem sevenleriyle büyük ailesiyle buluşmaya gidiyor böyle düşünelim” yorumunda bulundu.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.