İnanılmaz Telekinezi Deneyleri

Shutterstock, Epoch Times tarafından düzenleme
Shutterstock, Epoch Times tarafından düzenleme

Araştırmalar, insan zihninin maddeleri kontrol edebileceğini gösteriyor: örneğin metal bükme, kaynakla kapatılmış metal kutuların içinden objeleri çıkarma ve bunun gibi birçok olağanüstü yetenek.

ABD Hava Kuvvetleri tarafından sunulan bir inceleme raporunda Teleportasyon ve diğer telekinezi ile ilgili olağanüstü yeteneklere yer verildi. Rapor, 2004 yılında Astrofizikçi Dr. Eric W Davis’in ‘Teleportasyon Fiziği Araştırması’ ismiyle yayınlandı.

Telekinezi bir kişinin, zihni ile objeleri etkilemesi anlamına gelir, teleportasyon da telekinezinin bir çeşididir, nesnelerin bir yerden bir yere aniden taşınmasını ifade eder.

Size bu araştırmada yer alan deneylerden bazı örnekler vereceğiz.

Matrix Filmindeki Kaşık Bükme

Dr. Davis’e göre, emekli Albay JB Alexander “bir PK [psikokinetik] fenomeni yakalayabildiği ve gözlemlenebilir bir forma soktuğu” için uzay mühendisi Jack Houck’tan övgü ile bahsetti.

Houck, insanlara zihinleri ile kaşık ve çatal bükmeyi öğretti. Deney, devlet gözetimi altında, birçok bilim adamı ve askeri personel nezaretinde gerçekleştirildi. Pentagon’da düzenlenen bu deneyde metal malzemeler herhangi bir belirgin fiziksel güç olmadan büküldü ve eğildi.

Özel Yetenekli Çinli Çocuklar Teleportasyon Yapabiliyor mu?

1980’li yıllarda çok fazla sayıda Çinli çocuğun çeşitli özel yeteneklere sahip olduğu ileri sürüldü, bu çocuklardan bazıları Çin Ulusal Savunma Bilimi Komisyonu nezaretinde test edildi. Bilimsel dergilerde yayınlanan bu araştırmalarda, bu çocukların küçük objeleri başarılı bir şekilde hiçbir fiziksel temas olmadan hareket ettirdikleri gösterildi.

Deneyimlerin ilk aşaması 1981 yılında Ziran Zazhi (Nature Journal) dergisinde, ‘İnsan vücudunun sıradışı yetenekleri ile fiziksel objeleri hareket ettirmek’ başlığı ile yayınlandı.

Bu deneyimlerde küçük çocukların, saat, atsineği ve benzer küçük objeleri dokunmadan metrelerce hareket ettirdikleri belirtildi.

Teleportasyon deneyinde kullanılan objlerden biri de radyo mikro-vericisiydi. Radyo sinyallerini elektronik vericilere iletiyordu ve bu sayede teleportasyon ile hareket ettikçe durumu takip ediliyordu. Söz konusu, teleportasyon deneyinde yer alan sinyalde ciddi miktarda bir azalma oldu ve bu azalma radyo vericisinde bir değişikliğin olduğunu gösteren önemli bir kanıttı.

1990 yılında Çin Fiziksel Bilim Dergisinde ikinci aşama deneyler yayınlandı ve deneyler Pekin’deki Havacılık Tıp Mühendislik Enstitüsünde gerçekleştirildi. Objelerin hareketini kayıt altına almak için yüksek hızlı fotoğraf ve videografi kullanıldı.

Çinli bilim adamları, bu görüntüleme tekniğinde “kaydedilen test örneklerinin, fiziksel olarak, ağzı kapalı kutuların duvarları ile karıştığını veya kaynaştığını ve testlerin bir diğer aşamasında kapalı kutu içindeki örneklerin, bir an kaybolup başka bir yerde tekrar belirdiğini bildirdi.”

Davis yürütülen deneylerin sürekli olarak her seferinde başarılı ve pozitif sonuçlandığını bildirdi.

Psikokinetik Hava Kuvvetleri İçin Neden Önemli?

Maddeleri zihin ile kontrol edebilme yeteneği, savaş için çok güçlü bir silah olabilir.

Princeton Üniversitesi Mühendislik bölümü, emekli dekanı Dr. Robert Jahn zihnin maddeyi etkilediğine dair birçok deney yaptı.

1980 yılında Deniz Araştırma Laboratuvarında düzenlenen, telekinezi toplantısında bulundu. Yabancı düşmanların makro ve mikro psikokinetik saldırıları sonucu ABD savaş pilotlarının uçak kullanırken kontrolü kaybedebileceğini söyledi ve bu konuda uyardı.

Yıllardır ABD hükümeti tarafından yürütülen bir uzaktan izleme programı 1994 yılında Başkan Bill Clinton tarafından sonlandırıldı ve 1995 yılında halka açıklandı.

Binbaşı Ed Dames bu programın bir parçası oldu ve şimdilerde ise uzak mesafe kontrol üzerine eğitim vermektedir. Websitesinde bu uygulamalarla ilgili birçok örnek bulunmaktadır. “Dames tamamen yeni Sovyet saldırı silahının olduğunu tespit etti ve doğruladı, ve daha sonra bu yeni Sovyet yeteneğine ilişkin Milli İstihbarat Organlarının üst düzey yetkililerine brifing verdi.”

Tara MacIsaac, Epoch Times

İngilizce Makale

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.