Kenan Doğulu ve Beren Saat Birlikteler

Kenan Doğulu ve Beren Saat Birlikteler

Kenan Doğulu ve Beren Saat Birlikteler

Bir süredir Kenan Doğulu ve Beren Saat’in birlikte olduğuna dair söylentilerin dolanmasının ardından Kenan Doğulu’nun menajeri Fikret Özonur’un yaptığı açıklamaya göre ilişkileri doğrulandı. Menajeri,Kenan Doğulu’nun hiç olmadığı kadar mutlu göründüğünü, ikilinin çok güzel bir beraberlik yaşadıklarını ifade etti. Beren Saat’in genellikle Kenan Doğulu’nun Acarkent’teki evinde kaldığını hatta Kenan Doğulu’nun annesiyle tanıştığını açıkladı.

Henüz 20 gündür beraber olan çiftin yaz aylarında evleneceği de iddialar arasında.

Bu habere Beren Saat’in hayranları pek memnun olmadı ve Beren’in kendine daha uygun bir sevgili bulmasını tercih ettiklerini yaptıkları yorumlarda ifade ettiler. Ayrıca hayranları “Kenan Doğulu yeni bir CD mi çıkarıyor acaba” yorumlarında da bulundu.

Kenan Doğulu ve Beren Saat‘ten Partide Romantik Dans

Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun iki hafta önce W Otel’de düzenlenen ‘Artshopistanbul’ tanıtım gecesi partisinde yakınlaştıkları, romantik bir şekilde dans edip ardından birlikte yemeğe gittikleri iddia edilmişti.

Beren Saat, yönetmen Levent Semerci ile 2 yıllık bir ilişkinin ardından Fransız fotoğrafçı Cesar ile beraberlik yaşamıştı.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.