Lady Gaga Istanbul’da Hayranlarıyla Buluştu

Lady gaga_ihaAylar öncesinde biletleri satışa sunulan Lady Gaga konserine Türk hayranları tarafından yoğun ilgi vardı. İTÜ stadyumunda gerçekleşen konsere, Lady Gaga hayranları renkli ve marjinal kıyafetler ile geldi. Seyirciler konser alanına girebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Konsere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen insanların yanı sıra farklı ülkelerden de gelen çok sayıda turist de vardı.

Konsere Ünlülerden de yoğun ilgi vardı

Lady Gaga konserine, Şevket Süha Tezel, Özkan Uğur, Ferhat Göçer ve Ömür Gedik çifti, Defne Samyeli, Burcu Güneş’in de aralarında bulunduğu birçok ünlü katıldı.

Konseri izlemek için gelen Ferhat Göçer ve Ömür Gedik çifti, Gaga’nın giyeceği kostümü merak ettiğini belirtti. Ünlü şarkıcı, Burcu Güneş, “Son yıllarda dünyada özel bir isim olan Lady Gaga’yı merak ediyorum. Aslında tarzı ve yaptıkları güzel olan sesinin önüne çıkıyor. O da böyle bir vizyonla çıktığı için onu da öyle kabul ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Lady Gaga Hayranlarından İlginç Kıyafetler

Sabah saatlerinden itibaren beklemeye başlayan Lady Gaga hayranları, ilginç görüntüler oluşturdu. Kimi suratına peçe takarken, kimi de Lady Gaga pazubantları ile Lady Gaga’ya olan sevgilerini gösterdi. Dünden beri Lady Gaga’nın konakladığı otelin önünde beklediğini söyleyen Burak Gümüşlük, “Dün oteldeydim, orada büyük bir kargaşa oldu. Şuanda da burada bekliyorum. Sabah 10’da geldim. Lady Gaga bu gece müthiş bir konser verecek, heyecanla bekliyorum” şeklinde konuştu.

67 yaşındaki bir hayranı ise, Lady Gaga’nın tüm klip ve konserlerini internetten izlediğini söyledi. “Bende buraya geldim. Yaşıma bakmayın o gençlerden daha gencim ve Lady Gaga’yı onlardan daha çok seviyorum” dedi.

Kaynak: İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.