Müzisyen Değer Deniz Evinde Boğularak Öldürüldü

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

Bir zamanların en çok izlenen ‘Bez Bebek’ dizisinin müziğini de seslendiren müzisyen Değer Deniz, evinde çanta kayışıyla boğulmuş bir şekilde bulundu. Ablasından haber alamayan kardeşi çilingir yardımıyla açtırdığı evde Deniz’in cansız bedeniyle karşılaştı.

Olay, Beyoğlu, Kuloğlu Mahallesi, Güllabici Sokak’ta bulunan 3 katlı bir apartmanda akşam saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, evinde yalnız yaşayan Değer Deniz (39), kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çanta kayışıyla boğularak öldürülmüş halde bulundu.

ÇANTA KAYIŞIYLA BOĞULMUŞ

Değer Deniz’e telefonla ulaşamayan yakınları dairenin kapısını çilingirle açtırdığında Değer Deniz’in cansız bedeniyle karşılaştı. Olay yeri inceleme ekipleri, yaptıkları incelemede Değer Deniz’in çanta kayışıyla boğulduğunu, ellerinin ise şarj kablosuyla bağlandığı ve evde boğuşma izlerinin olduğunu tespit etti. Olay yerine gelen müzisyen Değer Deniz’in yakınları gözyaşlarına boğuldu. Müzisyen Değer Deniz’in cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürüldü.

Polis şüpheli yada şüphelilerin bulunması için soruşturma başlattı.

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.