Polonya, Güzelini Alanya’da Seçiyor

‘Queen of World 2013’te ülkesini temsil etme hakkına sahip olacak olan  Polonya  güzeli bu yıl  Alanya’da seçiliyor.  5 yıldızlı Ütopya Otel’de kampa giren 20 genç kız arasından birinci seçilen güzel ülkesini Dünya Güzellik Kraliçesi Yarışmasında temsil edecek.

Yarışma Alanya Belediyesi ile Gondola Akdem Travel tarafından, Maxima Models Ajansı ve Polonya POLSAT TV iş birliği ile Utopia World Otel, Exim ve Kartago Tours ana sponsorluğunda düzenleniyor.

4 Ekim 2012 tarihinde saat 19.30’da tarihi Kızıl Kule Meydanı’nda yapılacak olan yarışmaya 8 binin üzerinde  başvuru yapıldı. 20 genç kızın finale kaldığı  yarışmada  muhteşem şovlar yer alacak. Ayrıca Polonya’nın en büyük kanalı POLSAT TV tarafından Polonya’da yayınlanacak yarışma aynı zamanda yurt dışından gelen basın mensupları, ulusal magazin dergileri ve gazeteleri, önemli gazetelerin köşe yazarları, Akdeniz ve Ege Turizm bölgelerinden tüm turizm camiası tarafından takip edilecek.

Burada birinci seçilen güzel, Polonya’nın Resmi Güzellik Yarışması ‘Queen of World 2013’te ülkesini temsil etme hakkına sahip olacak.

Şarkıcı Burcu Güneş ve Bugün gazetesi köşe yazarı Aykut Işıklar jüri üyeleri olarak katılacak.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.