Şehit Düşen Babasının Bayramını Kutladı

Geçen yıl bombalı saldırıda şehit olan polis memuru Şahin Altmış’ın oğlu Enes’in bayramda babasının mezarında çektirdiği fotoğraf yürekleri dağladı. Yanağını mezara koyarak babasının kendisini öptüğünü belirten Enes’in bu davranışı sonrası sosyal medyada terör örgütüne lanet yağdı.

1707872
Fotoğraf:İHA

13 Eylül 2015 günü teröristlerin polis noktasında düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan Polis Memuru Şahin Altmış’ın acısı halen ilk günkü gibi taze. Hayat arkadaşından ayrı ilk bayramı geçiren acılı eş Özlem Altmış 3 çocuğu ile bayramın ilk günü şehitliğe giderek eşinin bayramını kutladı.

Bu sırada şehidin küçük oğlu Enes’in babasının mezarına sarılıp yanağını koyması yürekleri dağladı. Bu anın fotoğrafının sosyal medyada paylaşılmasından sonra ise terör örgütüne lanet yağdı. Polis fan kulübünde yer alan paylaşımda, “Bayramda babasının elini öpüp harçlık almak için ev içinde bir koridordan öteki koridora koşturan, bu bayramda babasının kokusunu almak için bir şehitlikten öteki şehitliğe koşturacak. Küçücük çocuklara babasının yanaklarını öpecekken, toprağını öptürenlere şu gecenin yüzü suyu hürmetine Kahhar adınla kahret Allah’ım” ifadeleri yer aldı.

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.