Sevgi Kervanı Eskişehirlilerle buluşacak

ESKİŞEHİRDünyayı dolaşarak 50 kişilik ekibiyle ücretsiz açık hava konserleri veren Fransız piyanist Marc Vella, Eskişehirlilerle buluşacak. Sevgi Kervanı, 3 Mayıs Pazartesi Günü Eskişehir Porsuk Bulvarı’nda saat 17.00 da konser verecek.

Kuyruklu piyanosu ve 50 kişilik ekibiyle “Seni Seviyorum” demek için 200 bin kilometrenin üzerinde yol kat eden ve 40’ı aşkın ülkede konserler veren Fransız piyanist Marc Vella Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı işbirliğiyle Eskişehir’de de ücretsiz halka açık konser verecek. Sevgi Kervanı olarak adlandırdığı organizasyon kapsamında Eskişehir’e gelecek olan Vella 3 Mayıs Pazartesi günü Porsuk Bulvarı’nda Eskişehirlilerle buluşacak.

İnsanlığı büyütmenin tek yolunun, ona güzelliğini göstererek kendi kendine âşık etmek olduğunu söyleyen Marc Vella, Türkiye’ye gelme sebebini şöyle açıkladı: “Fransa, İsviçre ve Belçika’dan geçen Sevgi Kervanı’ndan etkilenen Türkiye’den gençler, ‘bize de gelin, güzel karşılanırsınız, Türkiye bir müzik ve sevgi ülkesi’ dediler. Biz de onların sesine kulak verdik ve kervanımızın rotasına Türkiye’yi de dâhil ettik.” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.