Sultan Kösem, Romanya’da Reyting Rekoru Kırdı

BÜKREŞDünyanın en uzun boylusu Sultan Kösem, Romanya’nın en uzun boylu kızı Simona Şerban’la bir televizyon programında buluştu. Sunucunun ikiliyi baş göz etmeye çalıştığı program reyting rekoru kırarken, Sultan tecrübeli aktörlere taş çıkartan performansıyla programın gözdesi oldu.2.46 metre boyuyla dünyanın en uzun insanı unvanına sahip Sultan Kösem, ikinci kez geldiği Romanya’da yine ilgi odağı olmayı başardı. İlk gelişinde PRO TV’de konuk olduğu ‘Happy hour’ isimli programa, bu kez Romanya’nın en uzun boylu kızı Simona Şerban’la katılan Sultan Kösem, esprileriyle salondaki konukları kahkahaya boğdu. Programın başında 1,99 metre boyundaki Simona’yı görmek için sabırsızlanan Sultan’a bir önceki gelişinde sipariş verdiği 60 numara ayakkabılar takdim edildi. Ünlü ayakkabı tasarımcısı Mihai Albu’nun özel olarak yaptığı ayakkabıların yanı sıra, Romanya’nın ünlü modacısı Adina Buzatu’nun tasarladığı kostüm Sultan Kösem’i çok memnun etti.

Programın ilerleyen bölümlerinde 1,99 metre boyuyla Romanya’nın en uzunu olan Simona Şerban stüdyoya geldi. Yan yana oturduğu Şerban’ı beğendiğini her halinden belli eden Sultan, istediği karşılığı alamadı. Program sunucusu Catalin Maruta’nın ikilinin arasını bulmaya çalışması da sonuç vermedi. Sultan’ı çok merak ettiği için görmek istediğini belirten Şerban, “Ancak çok iyi birer arkadaş olabiliriz.” karşılığını verdi. Simona ile Sultan arasındaki diyalog daha çok boylarının nasıl uzadığı ve tedavi süreci üzerine gelişti. Programda, modacıların hazırladığı 43 numara ayakkabı ile özel dikilmiş kıyafet Simona Şerban’a takdim edildi.

Romanya’nın en çok izlenen televizyonu PRO TV’nin akşam kuşağında yayınlanan magazin programı ‘Happy Hour’ Sultan ve Simona ile reyting rekoru kırdı. Sultan’ın rahat tavrı ve program sunucusu Catalin Maruta ile girdiği neşeli diyaloglar, reyting patlamasında etkili oldu. 7,1 puan reytingle izleyicinin yüzde 35,3’ünün tercihi olmayı başaran program, en yakın takipçisine iki kat fark atarak açık ara birinci oldu.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.