ÜNİŞAD ve FASİAD’dan Güçbirliği

Ünye İşadamları Derneği (Ünişad) Fatsa Sanayici ve İşadamları Derneği yönetim kurulu üyelerini ağırladı. FASİAD yöneticileri ile bir araya gelmekten dolayı memnuniyetini dile getiren ÜNİŞAD Başkanı Musa Tapçı, yıllardır bölgede onlarca üyesiyle birçok başarılı projeye imzasını atmış FASİAD üyelerinin enerji ve sinerjilerinden istifade etmenin önemine değindi.
Tapçı, ”Dernek olarak Fasiad gibi Ünyeli işadamlarını bir araya getirerek iş dünyasına yönelik faaliyette bulunmak istedik. Bölgede dezavantaj gibi gözüken faktörleri derneğimiz aracılığı ile fırsata çevirerek üye işadamlarımızın iş kapasitelerini geliştirme konusunda çalışmalar yapacağız.” dedi.
Fasiad Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gül ise sivil toplum örgütleri konusunda işadamlarını bir araya getirerek, bölgenin kalkınmasında bir sinerji oluşturulduğunu, gerek iş dünyası, gerekse ikili ilişkilerde gelişmeye katkıda bulunulduğunu söyledi. Sivil toplum kuruluşlarının önemine değinen Gül, iş dünyasında sivil toplum kuruluşlarında görev alan işadamlarına büyük görev düştüğünü kaydetti. Başkan Gül bölge yararına yapılacak işlerde ÜNİŞAD ile ortak çalışmalar yapabileceklerini ifade etti.
ÜNİŞAD ve FASİAD yönetim kurul başkanları kısa zamanda tekrar bir araya gelmek ve birlikte yurt içi ve yurt dışı gezileri düzenlemek üzere fikir birliğine vardı.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.