Yeni nesil cep telefonları Vodafone’da

İSTANBULMobil iletişim sektörünün öncü firmalarından Vodafone, aboneleri için ‘Yeni Nesil Cihaz’ adlı bir kampanyaya imza attı. Kampanya, yeni nesil cep telefonlarıyla seri ve kolay bir şekilde internete bağlanma imkânı sunuyor. ‘Yeni Nesil Cihaz’ kampanyası Türkiye çapındaki 970 Vodafone Cep Merkezi’nde kullanıcılara sunuluyor.Kampanya kapsamında, 1GB’lık internet paketlerinden birine 12, 18 veya 24 ay taahhüt veren aboneler ayda sadece 39 TL’den başlayan fiyatlarla 3G özellikli HTC Tattoo veya 44 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung (B7330) Omnia Pro cihazlarına sahip olabiliyor. Bu cihazlarla birlikte, ‘Vodafone Etrafımda Ne Var?’ servisi yüklü 2 GB kapasiteli SD kart hediye ediliyor. Lokasyon bazlı bilgi servisi, bulunulan bölgede en yakından en uzağa adres ve telefon bilgisini veriyor ve haritada göstererek konumlandırmak imkânı sunuyor. Hem bireysel hem de kurumsal aboneler isme özel elektronik posta adres kullanım olanağı sağlayan Cep Posta servisini 2 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Vodafone cep merkezlerinde aylık sadece 39 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan ve Google teknolojisi ile geliştirilmiş 1,6 Android platformuna sahip HTC Tattoo, küçük ölçüleri ile ellere ve ceplere sığıyor. Şık tasarımı, donanımdan uygulamalara ve içeriğe kadar telefonun tüm açılardan kişiselleştirilebilmesi özelliği ile kullanıcılara kendi kişisel deneyimlerini yaratma ve kendi kişiliklerini yansıtma olanağı tanıyor.

HTC Tattoo, telefonun daha kolay ve daha doğal çalışmasını sağlayan kullanıcı merkezli HTC Sense ara yüzü ile birlikte geliyor. Bununla sesli arama, elektronik-posta, mesajlar, metinler, fotoğraflar ve statü güncellemeleri gibi iletişim yolları ve uygulamaları tek bir pencerede entegre edilebiliyor. HTC Tattoo, Google’ın Google Maps, Google arama, Google Mail gibi yenilikçi mobil servisleriyle birlikte geliyor. Cihazın özellikleri arasında 3,2 mega piksel sabit odaklı kamera, 3,5 mm stereo kulaklık girişi ve genişletilebilir microSD hafıza gibi özellikler de bulunuyor. Kampanya kapsamında yer alan Samsung (B7330) Omnia Pro ise kullanıcıların alışık olduğu Windows deneyimini Windows Mobile 6,5 platformu ile ceplere taşıyor.

Samsung (B7330) Omnia Pro, Windows Mobile 6,5 işletim sistemi ile abonelere anında elektronik-postalarına ücretsiz ulaşım sağlarken; Microsoft Office hizmetleri ile de Word, Excel, PowerPoint dokümanlarını görüntüleyebilme ve düzenleyebilme imkanı veriyor. Ayrıca cihazla birlikte gelen MSN Messenger özelliği ile birlikte abonelere diledikleri gibi anlık olarak mesajlaşabilme olanağı sunuyor. Üstelik hafıza kartına yüklü olarak gelen Route 66 Navigasyon yazılımı sayesinde adrese sesli, Türkçe ve ücretsiz yönlendirme yapılabiliyor.Kompakt bir tasarıma ve ergonomik qwerty tuş takımına sahip Samsung (B7330) Omnia Pro, kurumsal elektronik-posta desteği ile adeta taşınabilir bir mesaj merkezi gibi. Facebook ve MySpace gibi sosyal ağ uygulamalarını destekleyen bu cihaz, aynı zamanda MSN, Google Talk and Yahoo Chat gibi anlık mesaj uygulamalarını da destekliyor. 3,2 megapiksel kamera, RDS özellikli FM Radyo ve Wi-Fi ile kullanıcılar, bulundukları her yerde eğlenceye ulaşabiliyor.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.