Yer Yarıldı Ve Araç İçine Girdi

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

Kağıthane’de bir inşaatın temel kazısında meydana gelen göçük sonucu inşaat yanındaki yol yarıldı ve bir minibüs içine düştü.

Olay Kağıthane Gürsel Mahalllesi Nurtaç Caddesi Yeşiltepe Sokak’ta saat 05.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre inşaat kazısındaki eski duvarın çökmesiyle inşaat bitişiğindeki sokağın bir kısmında göçük meydana geldi. Sokakta park halinde bulunan 34 NJ 0797 plakalı servis minibüsü asfalt ile birlikte inşaata doğru çöktü.

Semtte oturan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine, zabıta, sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen zabıta ekipleri cadde üzerindeki bir binayı tedbir amaçlı boşalttı. Polis ekipleri inşaat çevresine emniyet şeridi çekerek çevrede güvenlik önlemi aldı. İtfaiye ekiplerinin incelemesi sonucunda yola gömülen servis minibüsünün çıkarılması için olay yerine vinç çağrıldı.

Servis minibüsü sahibi Orhan Rengin, ”Mahalle sakinlerinin telefonla bildirmesiyle haberdar oldum. İnşaatta su borusunu patlatmışlar. Haberleri yok galiba su borusunun patladığından. Suyun birikmesiyle çöküntü meydana gelmiş.” diye konuştu.

İHA

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.