Zumdick, “Güveni boşa çıkarmak istemiyorum”

ANKARAGençlerbirliği’nin yeni teknik direktörü Ralf Zumdick, yönetimin kendisine güvenerek bu göreve getirdiğini, bu güveni boşa çıkarmak istemediğini söyledi.

Hafta içerisinde Teknik Direktör Thomas Dll ile yollarını ayıran Gençlerbirliği’nde takımın başına getirilen Thomas Doll’ün yardımcısı Ralf Zumdick, Trabzonspor maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Trabzonspor karşısına farklı bir sistemle çıkabileceklerini ifade eden Zumdiek, “Şu an oluşmuş bir kadro ve sistem var. Bunu bir anda değiştirmek zor. Benim kafamda da değişik, kendime uygun ekstra bir sistem var. Trabzonspor karşısında bunu oynatmaya çalışacağız. Çok sayıda sakat ve cezalı oyuncumuz var. Şu anda taktiğimizi gizli tutmak istiyorum. Trabzonspor karşısında başarılı olmak istiyoruz.” dedi.

Kendisi için önemli olanın takımın başarısı ve şuan için Trabzonspor maçı olduğunu kaydeden Zumdick, “Şu anda bunu düşünüyorum. Kontratımla ilgili ne olacağı maçtan sonra belli olur. O zaman bakarız. Başkan Thomas Doll ile yollarını ayırma kararı aldıktan sonra, benim takımın başına geçmemi istedi. İlhan Cavcav ve bazı yöneticilerle görüştüm. Bana güvendiklerini söylediler ve görevi bana verdiler. Bana güvendiklerini biliyorum. Ben de bu güveni boşa çıkarmak istemiyorum. Başarılı olmaya çalışacağız.” şeklinde konuştu. 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.