Ölüme Yakın Deneyimler: Bölüm 2 – Dokuz Gün Sonsuzluk

Anke Evertz 9 Gün Sonsuzluk

Tüm dünyada, ölüme yakın deneyimler yaşamış insanlar vardır. Bu insanların birçoğu, bu konu hakkında susmayı ve yaşadıklarını belirli sebeplerden dolayı kendine saklamayı tercih ediyorlar. Fakat, son zamanlarda birçok kişi röportaj vasıtasıyla veya kitap yazarak bu tecrübelerini insanlarla paylaşıyorlar. 


Burada sizlere, ölüme yakın deneyim yaşamış insanların röportajlarını aktarmak istiyoruz. Tamamen yorumsuzdur.

Neredeyse on yıl önce, Anke Evertz bir yangın kazasından sonra, dokuz günlük bir ölüme yakın deneyim yaşadı. Burada kendisine Ruhani dünyanın, sayısız boyutu ve kanuni ilkeleri gösterildi. Ruhsal bir rehber eşliğinde, süzülerek kendi bedenini terk etti. Burada nihai olarak, tarifi mümkün olmayan, kozmik seviyelere ulaştı.

Bu 9 gün boyunca, vücudunu ziyaret etmeye devam etti ve dünyevi yaşamına geri dönmeye karar verdi. Tüm bu bilgileri, kendi hayatı için uygulaması ve bu konu hakkında konuşup yazabilmek, onun dokuz yılını aldı. Anke Evertz, çocukluğundan beri hayatın anlamını sorguluyordu, fakat kimse onun bu derin sorunlarına cevap vermiyordu. Bu durum, bir gün aniden değişti.

Eylül 2009’da bir yangın kazası sonucunda olağanüstü kapsamlı bir ölüme yakın deneyim yaşadı. Bu süre zarfında, elde ettiği etkileyici iç görüler, hayata ve bedenlerimize bakışını tamamen değiştirdi. Tükenmez potansiyelini bir kez deneyimlediğinde, önceki sınırlı düşünme ve yaşama biçimine geri dönmesi imkansız hale geldi. O zamandan beri, hayatı tek bir mucize olarak deneyimliyor ve deneyimlerini kurs ve seminerlerde diğer insanlarla paylaşıyor. Kendisi, evli, iki yetişkin çocuğu var ve Ingolstadt yakınlarında yaşıyor.

Video: MYSTICA Magazin YouTube kanalı, Bay Thomas Schmelzer katkılarıyla,

Çeviri: Evren Durmaz, Epoch Times Türkiye

Video seslendirme: Demet G., Epoch Times Türkiye

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.