92. Oscar Adaylarına 100 Bin Dolarlık Hediye Çantası Verilecek

Gayri resmi şekilde hazırlanan hediye çantalarının içerisinde lüks tatil, pahalı kozmetik ürünleri, altın kalem gibi hediyeler bulunuyor.

Türkiye saatiyle 9 Şubat’ı 10 Şubat’a bağlayan gece düzenlenecek 92. Oscar Ödülleri’nde bir araya gelecek olan dünyanın en büyük yıldızları için özel hediye çantaları hazırlandı.

NME’nin yayınladığı habere göre, çantaları Sinema Sanat ve Bilimleri Akademisi’nden bağımsız bir şirket olan Distinctive Assets adında bir firma dağıtacak. Hediyeler, ödül töreninde dağıtılmayacak.

Şirketin 18. geleneksel çantası dağıtımı, çeşitli sponsor markadan yaklaşık 100 bin dolar değerinde hediyeler içerecek.

Çantada, kişiye özel tasarlanmış cam vitray portreler, lüks yatla seyahat, göğüs kafesi hareketleri ve duruş bozukluklarını tespit edebilen akıllı sütyen, pahalı güzellik ürünleri, ipek kimono, 24 karat altın elektronik sigara ve 10 bin dolar (yaklaşık 59,8 bin TL) değerinde “eşi benzeri olmayan bir kenevirli çikolata tadımı” gibi hediyeler bulunacak.

Distinctive Assets kurucusu Lash Fary hazırlanan çantalarla şu şekilde konuştu;

“Çantalar bu yetenekli bireylerin bu sene bizlerle paylaştığı harika performanslara içten bir teşekkür hissiyle bir araya getirildi. Bu hediye çantaları her zaman etkileyici bir maddi değere sahip olsa da bizim asıl amacımız hiç bu olmadı. İyi bir hediyenin hiçbir zaman fiyat etiketiyle alakası yoktur. Bu senenin hediye çantaları şimdiye kadar bir araya getirdiklerimiz arasında en iyilerinden. Adayların bunu deneyimlemesi için çok heyecanlıyım.”

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.