Kabine Toplantısı Başladı

GFotoğraf : T.C. Cumhurbaşkanlığı Resmi Sitesi

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Kabine Toplantısı’nda başta yüz yüze eğitim, salgınla mücadele, Afganistan’daki gelişmeler ve göçmenlerin durumu olmak üzere kritik başlıkları ele alınacak.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de toplandı. Kritik toplantı saat 16.20’de başladı.

Kabinenin önemli gündem maddelerinden birini, salgında ortaya çıkan son tablo ve alınan tedbirler oluşturacak. Yüz yüze eğitim başladığı gün yapılan toplantıda, bu nedenle alınan ilave tedbirler üzerinde durulması bekleniyor. Aşı çalışmalarının da değerlendirileceği toplantıda, Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri kapsamında yeni tedbirler üzerinde durulacağı da belirtildi. Toplantının bir diğer gündem maddesi ise terörle mücadele olacak. Afganistan’daki son durum ve tahliye sürecinin ardından yaşanan gelişmeler de toplantıda değerlendirilecek. Muhtemel bir göç dalgasına karşı İran’ın sınırında alınan tedbirler de konuşulacak.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.