Sevgililer Gününde Ne Yapalım

SEVGİLİLER GÜNÜNÜ  EVDE  NASIL  KUTLAYABİLİRİZ

sevgililer günü

Çoğumuz Sevgililer günü hediyesi alma, çok pahalı yerlere gitme lüksüne sahip değiliz, ancak bu, sevgililer gününü kutlamamamız için bir neden değildir.

İşte sizlere  özel Sevgililer Günü için yapabileceğiniz birkaç öneri;

Sevgililer günü sabahı biraz erken uyanıp sevgilinize belli etmeden sevgi dolu sözcükler veya  küçük aşk  notları yazıp evin her yerine, mesela sevgilinizin kıyafetlerini seçeceği dolabın kapağına, banyo aynasına, ayakkabı çekeceğine kadar pek çok yere minik aşk notlarını yapıştırabilirsiniz. Ceketinin cebine de birkaç satır  aşk notu koymayı unutmayın ki bu sayede gün boyu  sizi hatırlasın.

14 Şubat sabahı sevgilinizin  en çok sevdiği kahvaltıyı hazırlayın. Örneğin, kalpli yumurtalar ve krepler uygun bir alternatif olabilir.

Veya sabah kahvaltısını yatağa götürüp değişik bir sürpriz yapabilirsiniz.

Evde sevgilinizin sevdiği yiyecekleri pişirip mum ışıkları ve çiceklerle süslenmiş romantik bir akşam yemeği hazırlayabilir, hafif bir müzikle  akşam yemeğine  devam edebilirsiniz. Ve baş başa izlenecek bir film ile pahalı olmayan dilediğiniz gibi bir akşam geçirebilirsiniz. İkinizin de seveceği tarzda bir film seçin ve işten gelmesini bekleyin. Eve girdiğinde mis gibi kokan evde onu güzel kıyafetlerle bekleyin. Bütçenizi sarsmayacak küçük bir sevgililer günü hediyesi verip geceyi  tamamlayabilirsiniz.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.