Tatlıses’in Oğlu Ateş Püskürdü

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses, sosyal medyada yaptığı açıklamasında babasının yoğun bakımda olduğunu söyleyerek Eyüp Kanat`ın açıklamalarına ateş püskürdü. 

Miami`de ameliyat geçiren İbrahim Tatlıses`in ameliyatının ardından menajeri Eyüp Kanat sosyal medyadan “Sayın İbrahim Tatlıses’in Türkiye saatiyle bugün öğleden sonra girdiği ameliyat başarıyla sonuçlanmıştır. İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu gayet iyidir. Arayan soran, iyi dileklerini ve dualarını gönderen tüm dostlarına ve sevenlerine teşekkür ederiz.” açıklamalarını yapmıştı.

İbrahim Tatlıses`in oğlu Ahmet Tatlıses ise Eyüp Kanat`ın açıklamalarına ateş püskürdü. “Bunu yazıp yazmama hususunda çok düşündüm!!! Amma velakin ben o babanın oğluysam; sabrımın ve sükunetimin de bir sınırı var!!! Babam şu an yoğun bakımdayken, hâlen bir yaşam savaşı verirken ki bu bir beyin ameliyatıdır ve giderken de ameliyata girmeden önce de benden ve herkesten helallik alma ihtiyacını hissedecek kadar ciddidir… Çıkıp gülücüklü çok şükür başarılı geçti`lere… Kendi adının yarın ki olası İbrahim Tatlıses haberlerinde kaynak gösterilme ihtimalini gözetici basın açıklaması demeçlerine… Ve ben patronlarıysam benden mutabakatsız ucuz sosyal medya haberlerine… Rest çekerim!!!

Babam yoğun bakımdadır!!! Ve 3 Yıldır yakınlarımın bildiği gibi bir rahatsızlık yaşayan ben, Ahmet herkesin yerini bilirim! Herkes de yordamını bilecek!!! Ömrümü ona can yeleği eden ben, yanında değilim buna doktorum müsaade etmedi…

Ama babam dualarımda ve kalbimdedir! Mevzu bahis kişilere İbrahim Tatlıses ismi üzerinden primi, reklamı bırakmalarını söylüyorum!

Babam sevenlerinin kalbindedir! Ve bu onu en mutlu eden yerdir! Bu böyleydi böyle de kalacak. Saçma sapan ve yapmacık sevinç nâraları atanlar; dua kapılarını kapatırken yanlış yaptıklarının farkında değiller..!

4 yıldır yıkılmadık eğilmedik…! Ama incindik mi…? Hem de çok! Öldürmeyen kurşun güç verir direnç verir! Hiç kimse ve hiçbir şey babamdan değerli değildir…! Dualarınızı eksik etmeyiniz.”

Elif Ada ve daha 5 yaşında ellerini rabbine açıp `dede` diyen oğlum kadar pak olsun önce kalpleriniz, sonra babamın adını anabilirsiniz! Biz neler yaşıyoruz! Birileri neyin peşinde…

İHA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.