Trump Yeni Kişisel Web Sitesi Açtı

Donald_Trump_speech_2013

Eski Başkan Donald Trump, 29 Mart’ta yönetiminin mirasını ve başkanlık sonrası aktivizmini korumak adına yeni bir web sitesi kurdu.

45office.com’un açılış sayfasında, “Donald J.Trump Ofisi, Amerika birinci gündemini ilerletirken Trump Yönetiminin muhteşem mirasını korumaya kararlıdır.” mesajına yer verdi.

Web sitesinde “Sivil katılım ve halk aktivizmi yoluyla, Donald J. Trump Ofisi, harika bir Amerikan Geleceği inşa etmeye çalışırken, hayatın her kesiminden Amerikalıları bilgilendirmek, eğitmek ve ilham vermek için çaba gösterecek. Bu ofis aracılığıyla Başkan Trump, büyük ülkemizin çalışkan erkek ve kadınları için ve onların güvenlik, onur, refah ve barış içinde yaşama hakları için yorulmak bilmez bir şampiyon olmaya devam edecek. “şeklinde paylaşımda bulunuluyor.

Web sitesinin “Hakkında” sayfası, eski başkanın COVID-19 salgınıyla başa çıkma, güney sınırındaki krizi ele alma ve Orta Doğu’da barış anlaşmalarını güvence altına alma gibi temel politika konularındaki mirasını kutluyor.

Donaldjtrump.com’un yenilenmesi ve 45office.com’un açılması, sosyal medya devleri Twitter ve Facebook’un Trump’ı platformlarından yasaklamasının ardından Trump’ın ilk dijital ayak izini işaret ediyor.

Facebook Trump’ın röportajına izin vermiyor

Eski Başkan Donald Trump’ın gelini Lara Trump, Facebook’un Donald Trump’ın sesiyle paylaşımını kaldırdığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Lara Trump tarafından yayınlanan bir Facebook çalışanı olduğu iddia eden biri tarafından gönderilen e-postanın ekran görüntüsünde,

“Lara Trump’ın Facebook sayfasından Başkan Trump’ın konuştuğu içeriği kaldırdığımızı size bildirmek için ulaşıyoruz.

Donald Trump’ın Facebook ve Instagram hesabına koyduğumuz blok doğrultusunda, Donald Trump’ın sesine eklenen diğer içerikler kaldırılacak ve hesaplarda ek sınırlamalara yol açacak,” şeklinde paylaşımda bulunuluyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.