Avagadonun Faydaları

Avakadoyu güzellik için özellikle kuru ciltlerin nemlendirilmesinde çok kullanılmaktadır.Güzelliğin yanı sıra avakadonun sağlığımız içinde birçok faydası bulunmakta.Avokadoda bulunan 14 mineral hücre yenilenmesini sağlamakta. Dolayısıyla yaşlanmaya neden olan zararlı toksinleri vücuttan atarak yaşlanmayı yavaşlatlatmaktadır.

BÖBREK SANCISINA AVAKADO YAPRAĞI İYİ GELİYOR Böbrek sancısı çeken kişilerin imdadına Avakado yaprağı yetişiyor.Yaklaşık 1 tutam avakado yaprağını(3,4 gr) 1 bardak suda kaynatın.Yaklaşık (8-10 dakika )boyunca kaynattığınız avakado suyunu ılınınca tüketiniz. Not:Bu çayı 3 gün boyunca günde 1kez tüketin..Birkaç gün ara verip tekrar 3 gün tüketiniz..Faydasını göreceksiniz

HARİKA BİR CİLT İÇİN AVAKADO VE LİMON MASKESİ Avakado ve limon cildiniz için iyi bir bakım ürünü olabiliyor. Cildi derinlemesine temizleyip, pürüzsüz bir gir görünüm sağlıyor. GEREKLİ MALZEMELER : * 1/2 adet avakado,* 1 çay kaşığı limon,* 1 yumurta akı* Cildiniz kuruysa, 2-3 damla badem yağı,HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Avakadoyu iyice ezip, püre haline getirin. Limon suyunu ve yumurta akını iyice çırptıktan sonra, avakadonun içine ekle..

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.