Azer Bülbül Hayatını Kaybetti

Azer Bülbül Otel Odasında Ölü Bulundu

Azer Bülbül hayatını kaybetti

Sahnelerin titrek şarkıcısı Azer Bülbül kaldığı otel odasında ölü bulundu. Ölüm haberi sanat dünyasında  şok etkisi yarattı.

Ünlü şarkıcı, sahnelerin titrek sesi Azer Bülbül Antalya’da kaldığı otel odasında ölü bulundu.

Azer Bülbül‘ün cansız bedenine ilk ulaşan ise menajeri oldu. Azer Bülbül‘ün menajeri Sıddık Bölükbaşı sanatçıyı telefonla uyandıramayınca hastaneyi (oteli)  arayarak uyandırmalarını istedi.

Hastane (Otel) görevlileri sanatçıyı uyandıramayınca odaya girdiler ve hareketsiz bedeni ile karşılaştılar.

Antalya Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, sanatçının cesedinin bulunduğu odada inceleme yaptı. Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü ekiplerinin ceset üzerindeki incelemeleri ise sürüyor.

Azer Bülbül’ün ölümü ile yakınları gözyaşlarına boğulurken, sevenleri hastaneye akın etti. Azer Bülbül’ün hızlı ölümü şok etkisi yarattı.

AZER BÜLBÜL KİMDİR?
1969’da Kars Akyaka’da (Arpaçay) dünyaya geldi Azer Bülbül. Gerçek adı Sübutay Kesgin’dir. Azer Bülbül ‘Zordayım’ parçası ile tanınmış ve daha sonra tam 22 kaset çıkarmıştı. Azer Bülbül  ‘Zordayım ey aney aney’ sözleri ve mikrofonla bütünleşerek şarkıları hissederek söyleyişi ile de ‘titrek sanatçı’ lakabı ile gündeme  gelmişti.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.