Doğadaki Altın Isırgan

Aslında, biz kadınlar bu konuda daha çok tedirgin ve ürkek olsakta, erkekler de yaşlanma konuşunda bizler kadar olmasada ürken ve tedirginlerdir. Yaşlılık korkusuna son!

Doğrudan gençeştirme özelliği olan doğal bitkilerden  biri  de yaşlılığa bariyer olarak  kullanılan ısırgan. Kadınların dört  önemli ihtiyacını karşılamak üzere farklı yararlara sahip. Isırgandaki gençlik sıvısı, tohumları preslenerek elde  ediliyor. Gençleştiriyor, kırışıklkları gideriyor. Saç sorularını yok  ediyor, yaşlılarda (Ve romatizma ağrısı olan gençlerde)  mafsal ağrılarında etkili oluyor. Ayrıca taze yaprakları  zayıflatıyor.

Isırgan tohumlarındaki gençlik sıvısı,  cilde yapıştığında derhal emiliyor, yumuşak  ve taze bir doku oluşturuyor. Bir çok sağlık sorununda İyileştirici özelliklerinin  yanı sıra, taze yapraklarından yemeği de yapılan bu  değerli gıda adeta bir  “yeşil altın”.  Kozmetik bir  laboratuvar olan toprağın güzellik simyası olan bu  bitki, cildi daha sıkı ve daha parlak yapma gücüne  sahip.

Yaşlanma korkusu yaşayanlar için zengin antioksidan  barındıran bu yeşil doğal servet, cildi uyarıyor, hücre  yenilenmesini sağlıyor.  Herbalium’un bitkinin  tohumlarından elde ettiği sıvı, doğal anti-kırışıklık  özleri bulunduruyor. Isırgan, adeta  kadınların dört  önemli ihtiyacını karşılamak üzere yaratılmış ilahi bir  formül. Avrupa’da, kadınlar arasında büyük ilgi gören  bu bitkinin yağına “gençlik yağı” diyorlar. Ünlüler de  gençlik için ısırgandan yararlanıyor. Örneğin, ünlü  sanatçı Nükhet Duru’nun mutfağından eksik etmediği  bitkiler arasında yer alıyor.

Saçlarda sorun bırakmıyor

Sadece kusursuz bir cilt için değil, saç problemleri ve  kepeklenme için de olumlu kalıcı etki sağlıyor.  Isırganın yağı ile ise kafa derisine masaj yapıldığında  saçı güçlendiriyor ve uzatıyor. Kadının genel sorunları  için dört tamamlayıcı etkisi ile adeta bir sihirli  değnek. Çevresel faktörlerle vücuda zarar verebilecek  olumsuz etkilerden de korunmayı sağlıyor.
Şunu unutmayın, taze yapraklarını 14 gün boyunca  tüketirseniz, beden yağlarınızın yakılarak, sizi  incelttiğini de göreceksiniz. Yağ yakıcı etkisi ile  vücudun kullandığı enerjiyi arttırıyor. Metabolik  fonksiyonları hızlandırarak, besleyici etkisi ile  yenilik ve gelişim için gerekli besin takviyesini  sağlıyor.

İçindeki maddeler, cildin hem diğer sorunları hem de  bağ dokusu için önem ihtiva ediyor. Her yaştan kadının  kırışıklıklarının giderilmesini sağlıyor. Ekolojik  şartlarda üretilmiş ve soğuk sıkım olarak elde edilmiş  olması kaydı ile bu yağ, romatizma ve mafsal  ağrılarında da etkili.

Doğaya saygılı iseniz şunu unutmayın, toprakta yetişen ve güzelliğe, gençliğe birebir faydası  olan binlerce bitki, kök ve tohum var. Daha güzel bir cilt  ve güçlü  bir vücut için doğanın doğrudan bilgisine başvurmak  gerekir. Güzellik formülleri saçan toprak, yetiştirdiği şifalı  bitkilerle, köklerle, yapraklarla sağlık, güç ve  yaşamsal enerji kaynağı. Bunlar bugünün değil  binlerce yıllın bilgisi.  Yaşam gücünün zenginlik olduğunu kabul eden antik Yunan ve  Mısır’da, doğadaki bitkiler  bir ‘ilahi’ hediye olarak  algılanıyordu. Ancak bugün değerini anlamak için, katkı  maddeli kozmetiklerin cilde zararı konusunda insanların  bilinç kazanmasına ihtiyaç vardı. Bunun için de uzun ve  hassas bir süreç gerekti. Modern toplum, doğanın her  zaman bize cömertçe  verdiği elemanlardan yararlanmayı öğrendi. Giderek doğal bitkilerdeki mineral, vitamin ve özlerin  göz, saç, cilt için bir çok etken madde barındırdığın  öğrenilmesiyle, gerçek faydaları günümüzde nihayet anlaşıldı. Bu konuda hizmet veren doğal ürün merkezleri birinci başvuru adresi oldu..

Doğadaki altın ısırgan!
Sevgili okuyucular, gençlerin, genç cilt yapısını  korumak için ve başlayan ince çizgileri yok etmek için  kesinlikle kullanması gereken bir madde olduğunu  anımsatmak isterim. Ayrıca artan yaş ile vücutta  östrojen azaltarak ile cilt solmaya ve gevşek olmaya  başlıyor. Vücudun ihtiyacı olan elementler, enzimler,  amino asitler, hormon benzeri maddelerle ısırganın  esneklik, tazelik ve gençlik kazandıran yönünden  mutlaka  yararlanın.

/www.ciltbakimiveguzellik.com/

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.