Fenerbahçe Bursa’ya Geldi

BURSASpor Toto Süper Lig’in 10. haftasında yarın Bursaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe Bursa’ya geldi. Pendik-Yalova feribotuna büyük araçların alınmaması sebebiyle Topçular arabalı vapurunu kullanmak Bursa’ya gelen sarı-lacivert kafile Holiday Inn Otel’e yerleşti. Sarı- lacivertli ekipten yaklaşık yarım saat önce otele gelen Başkan Aziz Yıldırım taraftarların tezahüratları arasında otele girdi. Yıldırım taraftarlara, “Bekleyin takım yarım saate kadar gelecek.” dedi.

Holiday Inn Otel’e gelen Fenerbahçe kafilesinde önce teknik direktör Aykut kocaman otobüsten indi. Ardından ise futbolcular tek tek otobüsten inerek otele girdi.

Bu esnada otel önünde bekleyen Uludağ Üniversitesi Genç Fenerbahçeliler grubu üyesi öğrenciler tezahürat yaptı. Taraftarlar en fazla Alex için sevgi gösterisinde bulundu.

Fenerbahçelilerin tezahürat yaptığı esnada otel önüne gelen Bursaspor’un taraftar grubu ‘Teksas’ üyesi bazı kişiler ise Bursaspor lehine slogan attı. İki grup arasında zaman zaman yaşanan söz düellosu polislerin araya girmesiyle büyümeden önlendi.

Bu arada Fenerbahçe’yi taşıyan otobüs otel önüne gelmeden slogan atan taraftarlardan yanına gelen polisler, Bursaspor taraftarlarını galeyana getirmeyecek şekilde tezahürat yapılmasını istedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.