Fenerbahçe’den Yalanlama

Fenerbahçe Spor Kulübü, bugün yayımlanan yazılı ve görsel basındaki Drogba söylentilerini resmi web sitesinden yazılı bir açıklamayla yalanladı ve reddetti. Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılan açıklama şu şekilde:

Bugün başta Hürriyet ve Fanatik gazeteleri olmak üzere yazılı ve görsel basında, Chelsea’li Didier Drogba’yı transfer etmek için girişimlerde bulunduğumuz yönünde iddialar yer almaktadır.

Söz konusu futbolcuya dair herhangi bir temasımızın olmadığını kamuoyunun bilgisine sunarken; ilgili mevkiye dair oyuncu transferini geçtiğimiz günlerde yaptığımızı da ayrıca hatırlatmak isteriz.

Benzer şekilde ismi Mısır takımlarıyla anılan, ilk sezonunu 15 golle geride bırakan forvetimiz Mamadou Niang’ın sözleşmesi sürmektedir; oyuncumuzun başka bir kulübe satılması gündemimizde değildir.

Asılsız haberleri, sayfa doldurmak niyetiyle manşetlere taşıyan anlayışı bir kez daha kınıyor, bilgi kirliliğine neden olan bu tip haberlerin Türk Spor Basını’nın hiçbir üyesine fayda sağlamayacağını bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

 

 

 

 

 


Yoruma kapalı.