İngiltere’de iPad coşkusu

 LONDRA- Apple tarafından geçtiğimiz aylarda ilk kez ABD’de satışa sunulan iPad, İngiltere’ye geldi. Londra’da bulunan Apple mağazası önünde uzun kuyruklar oluşturan İngilizler, iPad’e sahip olmak için saatlerce bekledi.Apple CEO’su Steve Jobs’un son devrimi dokunmatik el bilgisayarı olarak da bilinen iPad, İngiltere’de satışa sunuldu. Londra’daki Apple mağazası, yoğun talebi karşılamak için yüzü aşkın personeli hazır bulundurdu. Sabah saatlerinde mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturan kalabalık topluluk için hem mağazanın güvenlik personeli hem de İngiliz polisi önlem aldı. Sabah 08:00’de kapılarını açan mağazaya vatandaşlar tek sıra halinde alındı. Mağaza personeli, tüm vatandaşları tek tek karşıladı. Bu arada kuyrukta bekleyenler arasında gelinlik ve damatlıklarıyla gelen bir çift dikkat çekti.

iPad’in İngiltere’de satışa sunulduğu bugün içinde binlerce ürünün satılması bekleniyor. iPad, 16, 32 ve 64 GB şeklinde satışa sunuluyor. 16 GB’lik iPad 499 sterline, 64 GB’lik olanı ise 699 sterline satışa sunuldu.

Bilgisayar ve internet dünyasını tamamen dokunmatik ekranla işleyen bir platforma taşıyan Apple iPad’in en büyük özelliği hızlı olması. iPad üzerinden ayrıca normak e-kitaplar da normal bir kitap sayası çevirir gibi okunabiliyor.

 

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.