İzmir’den Scorpions Geçti

 

Scorpions, İzmir Arena’da unutulmaz bir konser verdi.

Dünyaca ünlü rock grubu Scorpions, İzmir’de unutulmaz bir konser verdi.

‘Send me An Angel’, ‘Still Loving You’, ‘Hurricane’, ‘Always Somewhere’, ‘ Humanity’ gibi bir çok hit şarkıya imza atan, tüm dünyada 100 milyondan fazla albüm satan Scorpions grubunun konserini izlemek isteyen binlerce İzmirli rocksever, İzmir Arena önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Scorpions’un sahne almasıyla coşan hayranları, klasikleşmiş şarkılarda hep bir ağızdan eşlik ettiler.  Grup üyelerinin konser boyunca dağıttıkları pena ve bagetleri kapmak için hayranları birbirleriyle yarıştı.

Scorpions her yaş ve kesimden rockseverin doldurduğu İzmir Arena’daki sahne performansıyla büyük beğeni topladı. Grup en sevilen klasikleşmiş parçalarının ardından hayranlarına Comeblack albümünde yer alan ‘Rock You Like a Hurricane’, ‘ Wind of Change’ ve ‘Still Living You’ şarkılarıyla veda etti.

Grup son olarak 2010 yılında UNİLİFE organizasyonuyla Türkiye’de yaklaşık on bin hayranıyla buluşmuştu. Grup, ‘Farewell’ adlı dünya turnesinden sonra 46 yıllık müzik serüvenlerine son vereceklerini açıklamalarına rağmen aynı yıl çıkardıkları Sting in the Tail albümünün başarısının ardından kariyerlerine devam etme kararı almışlardı.

Scorpions, 19 Ekim’de de İstanbul’da konser verecek.

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.