Kudüs’ün Üzerinden UFO mu geçti? (Video)

Son zamanlarda birçok UFO gözlemleniyor. Yapılan yorumlara göre bir UFO, parlak bir ışık saçarak Kudüs’teki  Kubbet-üs Sahra’nın üzerinden uçtu. Görüntüler 29 Ocak Cumartesi günü şehrin bir çok bölümünden yerel saat 01:00’da kayıda alındı.

Kudüs’teki  Kubbet-üs Sahra, Hazreti Muhammed’in göğe yükseldiği yer olarak inanılıyor.

İzleyenler parlak bir gökcisminin o bölge üzerinden yükseldiğini ve yaklaşık 20 saniye boyunca asılı olarak kaldıktan sonra birdenbire gökyüzünden inanılmaz bir hız ile parlak bir ışık bırakarak kaybolduğunu gözlemlemişler. You Tube ve internet üzerinden yayınlanan birçok video da, bu haberin yalan olup olmadığı konusunda yorumlar mevcut.  Fakat gerçekte, olayın çok farklı açılardan filme alınmış olması bu ışık topunun bir hile olamayacağını gösteriyor.

Fox Haber merkezine göre, İngiltere Savunma Bakanlığı yapmış olan UFO araştırmacısı Nick Pope, “Eğer bu videolar gerçekse, şimdiye kadar çekilmiş en inanılmaz görüntüler” diyor. “Eğer gerçek değillerse o zaman bunlar şüpheyi tamamen ortadan kaldırabilen, gerçekten çok iyi planlanmış ve koordine edilmiş bir aldatmaca.”

“Gökyüzüne aniden yükselmesi onun insansız olduğunu gösteriyor, çünkü hiçbir canlı böyle bir G-kuvvetine dayanamaz”, diye ekledi Pope.

Orjinal Metin için tıklayınız!

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.