Muğla’da Koca Dehşeti

Fotoğraf: İHA
Fotoğraf: İHA

Muğla’nın Fethiye ilçesinde dini nikâhlı koca eşinin ayrılma talebi sonrası dehşet saçtı. Olayda bir kişi öldü, bir kişi de ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Fethiye Karaçulha Mahallesinde 24-25 yaşlarındaki Gökhan A. ve 2 çocuk annesi Ayşe Kocaoğlu (24), iki ay önce dini nikâh yaptırarak birlikte yaşamaya başladılar. İki aylık hamile olduğu ve sık sık kavga ettikleri öğrenilen Ayşe Kocaoğlu, Gökhan A.’ya ayrılmak istediğini söyledi. Gece saat 22.00 sularında alkollü olarak eve gelen Gökhan A. dini nikâhlı eşi ile yine tartışmaya başladı. Alkolün de etkisi ile evde bulunan av tüfeği ile odaya giren Gökhan A. önce kayınvalide Şule Tirimoğulları’na, ardından da Ayşe Kocaoğlu’na ateş açtı.

ANNE ÖLDÜ, KIZI AĞIR YARALI

Ağır yaralanan Ayşe Kocaoğlu ve annesi Şule Tirimoğulları’nın komşuların silah sesi duyması sonrası 112 Acil Servis ve Polise bilgi verdiler. Şule Tirimoğulları yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamazken Ayşe Kocaoğlu’nun durumunun ise ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

KAÇARKEN YAKALANDI

Muğla’nın Fethiye ilçesi Karaçulha mahallesinde dini nikahlı eşini yaralayan, eşinin annesini öldüren şüpheli Gökhan A. kovalamaca sonrası yakalanarak polis karakoluna getirildi.

Gökhan A’nın 2 ayrı yaralama suçundan araması ve 8 ayrı suçtan da sabıkasının olduğu öğrenildi.

İHA

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.