Nicholas Cage Ölümsüz Mü?

1870 yılı iç savaş döneminden kalma bir fotoğraf Nicholas Cage’e olan ürkütücü benzerliğiyle akıllara soru işaretleri getirdi. eBay’de bir milyon dolara Washington’da yaşayan Jack Mord tarafından satışa çıkarılan fotoğraf ile sanatçının vampir veya bir çeşit ölümsüz olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Son zamanlarda “Vampire’s Kiss” “Ghost Rider” gibi oynadığı filmlerde rollerinin çoğunluğunun kan emici veya ölümsüz türler olması ise dikkat çekici bir unsur olarak şüphelerin artmasına sebep oluyor. Cage’in her 75 yılda kendini yenileyen bir vampir olduğu iddialar arasında.

Jack Mord resimdeki şaşırtıcı benzerlik ile “Bu resimdeki Nicholas Cage’den başkası olamaz. Kişisel olarak benim inancım Nicholas Cage’in kendini her 75 yılda bir yenileyen yaşayan bir ölü veya vampir veya benzersiz bir ölümsüz olduğu yönünde” dedi.

Aynı zamanda Mord 47 yaşındaki aktörün ilk hit filmi olan “Moonstruck” taki görüntüsüyle bugünkü arasında hiçbir fark olmadığı, bugüne kadar hiç değişmemiş olmasının bir kanıt olduğunu iddia etti.

Fakat ne yazık ki Mord’un iddiaları arasında gözden kaçırdığı bir nokta vampirlerin fotoğraflarının çekilemeyeceği! Vampir araştırmacıları vampirlerin fotoğraflanamayacağını, aynada dahi görünemediklerini hatırlattılar.

Yine de kimileri gerçekten de Nicholas Cage’in bir annesi babası veya başka yakınlarının olmadığını, çocukluk arkadaşı olmadığını, yemek yerken hiç görüntülenmemiş olduğunu vs. dedikodularını çoktan yaymaya başladı..

Yanıt Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.